çakır eğitim kurumları
Tanıtım Filmi Yayınlarımız English

ÖĞRENCİ KULÜPLERİMİZ

«
Hazırlık ve 1. Sınıftan itibaren öğrencilerimize günlük akademik programın yanı sıra pek çok etkinlik, haftalık öğretim programı içinde ders olarak sunulmaktadır. Görsel Sanatlar, Müzik, Oyun ve Fiziki Etkinlik, Takım Sporları (Basketbol, Futbol, Voleybol), Yüzme, Halk Oyunları, Drama, Zeka Oyunları, Satranç derslerinde her öğrencinin belirli bir düzeyde bilgi edinmesi amaçlanmaktadır. Temel derslere paralel ortak planlamalarla ana dersleri desteklemektedirler.

3. Sınıftan itibaren ise öğrencilerimiz kendi ilgi alanları ve yeteneklerine göre seçebildikleri kulüp çalışmalarına katılabilirler. Okulumuzda 2013/2014 eğitim öğretim yılında öğrencilerimize Tiyatro, Enstrüman (Yan flüt, keman, viyolonsel) Zeka oyunları, Bilim, El Sanatları, Bilgisayar, Satranç, Basketbol, Voleybol, Futbol, Halk Oyunları, Step ve Aerobik kulüpleri seçenek olarak sunulmaktadır.

Öğrencilerimiz okulda ayrıca öğretmenlerin gözlem ve değerlendirmeleri sonrası ilgi ve yeteneklerine göre okulun Yüzme, Voleybol, Basketbol, Futbol, Jimnastik, Satranç, Matematik olimpiyatı takımlarına davet edilirler ve okulun haftalık okul saatleri dışında belirlenmiş olan çalışma ve antrenmanlarına katılırlar ve okulu okul dışı müsabaka ve yarışmalarda temsil ederler.
  3. SINIFLAR 4. SINIFLAR  5. SINIFLAR 6. SINIFLAR
ZEKA OYUNLARI CUMARTESİ
9.00 - 10.30
4/D SINIFI
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
4/D SINIFI
   
TİYATRO CUMA
17.15 - 18.45
KONFERANS SAL.
CUMA
17.15 - 18.45
KONFERANS SAL.
   
EL SANATLARI CUMARTESİ
10.30 - 12.10
GÖRSEL SAN. LAB.
CUMARTESİ
10.30 - 12.10
GÖRSEL SAN. LAB.
   
BİLİM DÜNYASI CUMARTESİ
10.40 - 12.10
FEN LAB.
CUMARTESİ
9.00 - 10.30
FEN LAB.
   
BİLGİSAYAR
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
BİLGİSAYAR LAB.
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
BİLGİSAYAR LAB.
CUMARTESİ
9.00 - 10.30
BİLGİSAYAR LAB.
CUMARTESİ
9.00 - 10.30
BİLGİSAYAR LAB.
ENSTRÜMAN
EĞİTİMİ
YAN FLÜT
CUMARTESİ
10.40 - 11.40
MÜZİK SINIFI
CUMARTESİ
10.40 - 11.40
MÜZİK SINIFI
   
ENSTRÜMAN
EĞİTİMİ
VİYOLONSEL
CUMARTESİ
10.40 - 11.40
KONFERANS SAL.
CUMARTESİ
10.40 - 11.40
KONFERANS SAL.
   
ENSTRÜMAN
EĞİTİMİ
KEMAN
CUMARTESİ
12.50 - 13.50
MÜZİK SINIFI
CUMARTESİ
09.30 - 10.30
MÜZİK SINIFI
   
SATRANÇ CUMARTESİ
9.00 - 10.30
2/C SINIFI
CUMARTESİ
9.00 - 10.30
2/C SINFI
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
2/C SINIFI
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
2/C SINIFI
SPORTİF
ETKİNLİKLER 
3. SINIFLAR 4. SINIFLAR  5. SINIFLAR 6. SINIFLAR
STEP AEROBİK CUMARTESİ
12.40 - 14.10
JİMNASTİK SAL.
CUMARTESİ
12.40 - 14.10
JİMNASTİK SAL.
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
JİMNASTİK SAL.
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
JİMNASTİK SAL.
VOLEYBOL CUMARTESİ
9.00 - 10.30
SPOR SALONU
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
SPOR SALONU
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
SPOR SALONU
 
BASKETBOL CUMARTESİ
13.45 - 15.15
SPOR SALONU
CUMARTESİ
15.15 - 16.45
SPOR SALONU
CUMARTESİ
15.15 - 16.45
SPOR SALONU
 
FUTBOL CUMARTESİ
9.00 - 10.30
FUTBOL SAHASI
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
FUTBOL SAHASI
CUMARTESİ
10.40 - 12.10
FUTBOL SAHASI
 
HALK OYUNLARI   PERŞEMBE
17.15 - 19.00
JİMNASTİK SAL.
PERŞEMBE
17.15 - 19.00
JİMNASTİK SAL.
PERŞEMBE
17.15 - 19.00
JİMNASTİK SAL.
Sosyal Medya Hesaplarımız :
Lefkoşa Bulvarı(Orhaneli Yolu) Eğitimciler Cad.No:15 Nilüfer/BURSA
TEL: 0224 451 93 30 Fax:0224 451 06 73
E-mail: info@cakir.k12.tr
© 2014 ÖZEL ÇAKIR EĞİTİM KURUMLARI BURSA
vital web tasarım hosting sunucu